Grafomanka

TÝDEN.CZ

17. 12. 2018
Rubrika: O dobrých věcech

Tapety se opět vrací na scénu!

Autor: Michaela Vančurová

10.10.2017 09:09

Jasnou volbou pro můj pokoj byla bílá výmalba. Líbí se mi světle zařízené pokoje a navíc bílá opticky dokáže zvětšit místnost, na rozdíl od tmavých barev, které mají opačnou funkci. Ovšem najednou se mi místnost zdála příliš holá… taková chladná, neútulná a nezabydlená, ačkoliv v ní nábytek nescházel.

Rozhodla jsem se umístit na stěnu za postelí tapetu. Dlouho jsem vybírala tu, která by se mi líbila nejvíce. S výběrem jsem nebyla zbrklá! Přece jen se jedná o motiv, na který budu koukat dennodenně. Neměl by se mi časem zprotivit. Poté jsem našla tu pravou! Rázem pokoj nabral úplně jiný směr. Tapeta jej rozzářila, dodala mu ten správný šmrnc!

Proč si pořídit tapetu?
Tapeta má bezesporu své výhody. Doma máme vytapetovanou chodbu a již roky a roky je tapeta krásná a nepoškozená. Vyznačuje se dlouhou životností. Vyhnete se tak úmornému každoročnímu malování. Další benefit shledávám právě v tapetě za postelí. Lidé, když na posteli sedí, opírají se hlavou o zeď za ní. Zeď se ale díky vlasům může začít mastit a vznikají tam nehezké šmouhy. Tapeta tento problém řeší. Nemusíte se toho bát! Není to velká investice a lepení tapety zvládne i amatér.

Vyberte si tapetu dle vašeho gusta!
Tapeta vám dává možnost se projevit. Můžete světu ukázat svou osobnost, svůj styl a vkus. Na výběr máte z nepřeberného množství různých vzorů, barev a materiálů.

Velký výběr tapet má e-shop www.perfektnitapety.cz. Jste příznivci minimalismu? Zvolte jednoduchou tapetu. Máte rádi přírodu? Tapeta s motivem lesů a potoka je pro vás ta pravá. Milujete umění a abstrakce? Některé kousky jsou přímo k pokochání. Jste blázni do fialové barvy? Fialových tapet je na trhu mnoho, stačí si vybrat. Líbí se vám extravagantní kousky? A co třeba neotřelá 3D fototapeta? Chcete udělat dětský pokoj zábavnější? Chcete mít stále na očích romantickou Paříž nebo město, kde to žije – Las Vegas?

E-shop nabízí trendy fototapety na zeď za skvělé ceny! Stačí si jen vybrat dle vašeho gusta. A věřte, že si skutečně na své přijde každý.

Inspirujte se!
Pokud tápete nad tím, jakou tapetu vybrat, jaký zvolit motiv a jak jej zakomponovat do interiéru, inspirujte se na internetu. Fotografií v online světě je požehnaně. Některé vás donutí se zamyslet nad tím, jak chcete, aby váš pokoj vypadal nebo naopak nevypadal. Inspirovat se můžete například touto zahraniční webovou stránkou: https://www.wallpaperfromthe70s.com.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Michaela Vančurová

Od chvíle, co jsem se naučila držet tužku a papír v ruce, jsem si psaní zamilovala. Stala se ze mě zapřísáhlá grafomanka, která má vždy světu, co říci. Začala to pouhým blogem a nyní můžu říci, že můj koníček je mou prací. Ano, mám štěstí.
Autorka
Oblíbenost autora: 9.67

O autorovi

Grafomanka

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31