Grafomanka

TÝDEN.CZ

21. 7. 2019
Rubrika: O dobrých věcech

Co darovat novopečené mamince?!

Autor: Michaela Vančurová

22.03.2018 07:00

Sháníte tipy, co pořídit novopečené mamince? Připravila jsem si pro vás speciální článek. Inspirujte se mými nápady, které by maminku i děťátko mohly potěšit.

Plenkový dort! Chcete darovat praktický dárek? Pak je tento ten pravý. Plenky totiž maminka pro děťátko využije rozhodně. Jednoduše poskládejte plenky do kruhu a svažte je okolo sebe mašličkou. Dále utvořte menší koláč a pak ještě menší. Jednotlivá patra dejte na sebe a je to! Dle své fantazie jej můžete ještě vyšperkovat.

Personalizovaný plyšáček, kousátko či jiná dekorace! Na internetu seženete kontakt na e-shopy, které se specializují na výrobu personalizovaných dárků pro miminka. Některé vytváří plyšáky nebo dečky, které mají na sobě jméno, datum narození a míry děťátka. Vypadá to moc pěkně! Pak jsou tu samozřejmě různá kousátka a držáky na dudlíky, které jsou takto personalizované. A jiné dekorace? Řeč je například o dřevěných písmenkách, z kterých poskládáte jméno, rámečku na fotky a dalších podobných hračičkách.

Kniha o děťátku! Velmi oblíbený dárek, který rodiče využijí. Jedná se o knížku, která je přímo určena dětem. Dají se do ní připisovat vzpomínky a lepit fotografie. Máma a táta tam připisují, kdy dítě udělalo první krůčky, řeklo první slovo a další důležité milníky v jeho životě. A jak už to tak bývá… pro holčičky jsou růžové knížky a pro chlapečky modré.

Otisk ručičky nebo nožičky! Dá se vytvořit vlastní hmota ze zakoupených surovin, ale seženete i sady, které vám práci usnadní. Do „hmoty“ se pak otiskne ručička nebo nožička děťátka. Jeho velikost je pak navždy zaznamenána a rodiče si konečný výtvor mohou vystavit. Milé a hezké.

Set pro miminko! Na trhu se nachází spousta přenádherných setů pro miminka. Skládají se například z hnízdečka, dečky, plenkovníčku a různých hraček. Myslete prakticky a zjistěte si, co rodiče pro dítě již mají koupené! Sestavená sada to samozřejmě jistí a usnadní vám výběr.

Boxíky pro miminko! Už jste slyšeli o speciálních boxech k různým příležitostem? Já už jeden zkoušela a musím říct, že to nebylo vůbec špatné. Domů vám přijde překvapení (kupujete tak trošku zajíce v pytli). Prodejci sestaví box na míru, do kterého dají různé věcičky. Vypadá to pěkně, je to v designové krabičce a darujete rovnou několik malých dárečků.

Tričko s potiskem - A vymyslet můžete i také něco pouze pro maminku, ne jen pro miminko. Oblíbenými dárky jsou trička s nápaditým potiskem. E-shop Bastard nabízí například tričko s názvem Správná matka, který můžete vidět na obrázku. Ovšem jejich sortiment sahá mnohem dál! Na své si přijdou všechny ženy, muži i děti. Oblečení je kvalitní a z obrovského výběru potisků určitě vyberete ten správný, který obdarovanou či obdarovaného potěší.

 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Michaela Vančurová

Od chvíle, co jsem se naučila držet tužku a papír v ruce, jsem si psaní zamilovala. Stala se ze mě zapřísáhlá grafomanka, která má vždy světu, co říci. Začala to pouhým blogem a nyní můžu říci, že můj koníček je mou prací. Ano, mám štěstí.
Autorka
Oblíbenost autora: 9.6

O autorovi

Grafomanka

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031